×

Hotel

Historia hotelu


„Hotel pod Ciżemką” to niezwykłe miejsce położone sercu magicznego Sandomierza w zabytkowej, pochodzącej z 1563 roku kamienicy Węgra Lazarczyka.
Kamienicę przywróciliśmy do dawnej świetności, przy pieczołowitym zachowaniu historycznych fragmentów budynku, a także własnych rekonstrukcjach zabytkowych piwnic.

Obecnie dysponujemy 9 komfortowymi pokojami, restauracją wraz z kameralną salką myśliwską, kawiarnią i niezwykle klimatyczną winiarnią. Atutem hotelu jest położenie, przy zabytkowym Rynku. Z okien rozciąga się widok na zabytkowe perły architektury.

Nasz hotel oferuje jedyny w swoim rodzaju wystrój i niepowtarzalny klimat. Nasz doskonale wyszkolony zespół zapewni obsługę na najwyższym poziomie. Szczycimy się wysokim standardem świadczonych usług i doskonałą renomą. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych, biur turystycznych i firm.

Parking


Dysponujemy parkingiem zamkniętym, monitorowanym , płatnym zlokalizowanym w odległości 130 m od hotelu przy ul. Mariackiej.  Klucze do parkingu znajdują się w recepcji. Ul. Mariacka jest jedyną ulicą dojazdową do obiektu.

Atrakcje


SANDOMIERZ- miasto o X-wiekowej historii, malowniczo położone na krawędzi Wyżyny Kielecko-Sandomierskiej, opadającej  skarpami do doliny Wisły.  Niegdyś Sandomierz należał do największych miast w Polsce i był siedzibą książąt i rezydencją królów.

Hotel przyjazny zwierzętom


Dla Gości planujących przyjazd do Hotelu Pod Ciżemką ze swoimi pupilami przygotowaliśmy podstawowe informacje regulujące pobyt zwierząt w hotelu. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Voucher upominkowy


Podaruj swoim bliskim wyjątkowy pobyt w Sandomierzu! Proponujemy Państwu imienny voucher upominkowy obejmujący pobyt w naszym hotelu. Zachęcamy od zapoznania się z dostępnymi w ofercie pakietami.
Voucher w eleganckiej formie możemy przesłać pod wskazany adres.

Lokalizacja


Swiss

HotelePlus GreenVelo