×

Konferencje/ Szkolenia

Układ sal i wyposażenie


Dysponujemy kilkoma salami, które na życzenie Gości mogą być aranżowane w: ustawienie kinowe,  „podkowę”, układ szkolny, w kształt litery L, kwadrat,, długi stół.

Dysponujemy profesjonalnym sprzęt potrzebny do przeprowadzenia szkoleń i konferencji, projektor multimedialny, rzutnik, dwa ekrany, flipchart, mikrofony i profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, sprzęt muzyczny, bezprzewodowy dostęp do internetu.

 

 

Oferta szkoleniowa


Kompleksowo zajmujemy się organizacją szkoleń, konferencji, seminariów, warsztatów, spotkań biznesowych i bankietów w Sandomierzu.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą:

Oferta konferencyjna 4-godzinna

Oferta konferencyjna 8-godzinna 

 

 

Sala Resturacyjna i Myśliwska


Sala restauracyjna  to klimatyzowana sala położona na pierwszym piętrze dzieląca się na salę kolumnową oraz salę widokową o łączne powierzchni 184 m2.  Ze względu na kształt  litery sala restauracyjna pozwala na prowadzenie szkoleń dla dwóch grup.

Kameralna salka myśliwska to idealne miejsce, na niewielkie spotkania szkoleniowo-biznesowe, w bardzo kameralnym gronie. Sala klimatyzowana, zamykana. Z zewnątrz nie widać, kto siedzi w środku. Proponujemy ustawienie stołów w kwadrat lub podkowę.

Winiarnia


Zabytkowe, gotyckie wnętrza z niebywałym klimatem, położone na poziomie -1, z niezależnymi toaletami na tym samym poziomie.  Idealna na szkolenia oraz na przerwy kawowe. Wspaniałe miejsce na biesiady biznesowe, lunche, kolacje czy kameralne imprezy.

Dodatkowe atrakcje


Zapewniamy dodatkowe atrakcje takie jak biesiady, ogniska, grille, zwiedzanie miasta, teatr ognia, pokazy barmańskie, pokazy tańca, iluzji, imprezy z DJem, degustacje win regionalnych połączone ze zwiedzaniem winnic oraz wiele innych.

Lokalizacja


Swiss

HotelePlus GreenVelo