×

Przyjęcia

Urodzinowe Szaleństwo


Są w naszym życiu chwile i jubileusze, obok których nie wypada przejść obojętnie. W Polsce zwyczajowo świętujemy pierwsze urodziny dziecka, wprowadzającą w dorosłość osiemnastkę czy okrągłe jubileusze 30, 40, 50 lat. Decydując się na organizację przyjęcia jubileuszowego w Hotelu pod Ciżemką nie muszą Państwo martwić się żadnymi detalami. My zajmiemy się wszystkim: od przygotowania sali, poprzez przyrządzenie wyjątkowych potraw, aż po kompleksową obsługę kelnerską.

Wesela


Spełniamy marzenia na wyjątkowe i najważniejsze w życiu wydarzenia…

Hotel Restauracja Pod Ciżemką pragnąc spełnić Państwa marzenia o wspaniałym i niepowtarzalnym przyjęciu weselnym, proponuje:
dwie niezależne sale:
* stylową, klimatyzowaną restaurację do 120 osób
* klimatyczną zabytkową winiarnię do 50 osób

Chrzciny / Komunie


Chrzest Święty oraz Komunia Święta to pierwsze ważne wydarzenia w życiu każdego dziecka oraz jego rodziców. Dzień, który powinien przebiegać w rodzinnej atmosferze i przy odpowiednio skomponowanym menu. Hotel pod Ciżemką zatroszczy się o to dla Państwa. Pozwól nam sprawić, by ten dzień na długo pozostał w pamięci Gości i wzbudzał jedynie pozytywne emocje. Z doświadczenia wiemy, że uroczystość ta wymaga sprawnej organizacji i wyjątkowej oprawy – dlatego też warto zaufać profesjonalistom.

Biesiady


Zajmujemy się kompleksową organizacją biesiad oraz imprez integracyjnych dla firm

Jeżeli poszukują Państwo niezwykle klimatycznego miejsca do zorganizowania biesiady zapraszamy do naszej Winiarni Węgra Lazarczyka.

 Biesiady tematyczne, asysta rycerzy, regionalne posiłki i trunki Sandomierza to zorganizowanie doskonałej imprezy firmowej, która przypadnie do gustu i pozostanie w pamięci zaproszonych Gości przez długi czas.

Imprezy Integracyjne dają wielką szansę na zbudowanie świetnych relacji między pracownikami. Nie tylko organizujemy szkolenia i konferencje, ale też niezapomniane eventy i zabawne imprezy. Imprezy dla firm organizowane przez nas charakteryzują się pełnym profesjonalizmem, efektywnością, a także dawką humoru.

Poprzez integrację znacznie podnoszą się morale pracowników, co przekłada się na efekty w pracy zawodowej. Budowanie takich relacji zwiększa efektywność komunikacji i tworzy przyjazną atmosferę w miejscu pracy. Dzięki takim imprezom można zbudować zgrany zespół, który będzie w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Szkolenia/ Konferencje


Kompleksowo zajmujemy się organizacją szkoleń, konferencji, seminariów, warsztatów, spotkań biznesowych i bankietów w Sandomierzu. Dysponujemy kilkoma salami: klimatyzowaną mogącą pomieścić 120 osób, kameralną salą myśliwską na spotkania do 16 osób oraz stylową winiarnia dla około 60 osób. Na życzenie gości sale mogą być aranżowane według potrzeb np. ustawienie kinowe, w „podkowę” i wiele innych możliwości. Dysponujemy profesjonalnym sprzęt potrzebny do przeprowadzenia szkoleń i konferencji, projektor multimedialny, rzutnik, dwa ekrany, flipchart, mikrofony i profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, sprzęt muzyczny, bezprzewodowy dostęp do internetu.

Jesteśmy w stanie zorganizować duże konferencje do 250 osób, w obiektach partnerskich możemy zakwaterować do 300 osób.

Do wszystkich zamówień podchodzimy indywidualnie, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Zapewniamy dodatkowe atrakcje takie jak biesiady, ogniska, grille, zwiedzanie miasta, teatr ognia, pokazy barmańskie, pokazy tańca, iluzji, imprezy z DJem, degustacje win regionalnych połączone ze zwiedzaniem winnic oraz wiele innych.

 

 

Lokalizacja


Swiss

HotelePlus GreenVelo