×

Restauracja

Restauracja


Dysponujemy klimatyzowaną salą restauracyjną mieszczącą do 120 osób oraz osobną, kameralną salką myśliwską na 16 osób.Ciekawe, nastrojowe wnętrze jest idealne na spotkanie przy świecach, znakomity rodzinny obiad, imprezy okolicznościowe czy spotkania biznesowe.Profesjonalna obsługa i wyszukana oferta kulinarna sprawi, że każdy będzie zadowolony.

Karta Menu Restauracja Pod Ciżemką

Karta Menu Dania Regionalne

Kawiarnia


Zapraszamy do naszej kawiarni. Fantastyczne miejsce o ciekawym wystroju zaprojektowanym przez lokalnego artystę Andrzeja Karwata. Serwujemy nie tylko najlepszą kawę w Sandomierzu i znakomite ciasta. Proponujemy dania barowe i znakomite trunki. Z pewnością spędzicie u nas miłe chwile

Taras letni


Bajkowy, kwiecisty klimat, wygodne stoliki, znakomita oferta kulinarna i profesjonalna obsługa. Szczególnie w pogodne, letnie wieczory niezwykle przyjemna alternatywa dla sali restauracyjnej. Zapraszamy również na projekcje filmowe do kina letniego.  Świetne miejsce na miłe popołudnie i cudowny wieczór.

Winiaria Węgra Lazarczyka


Te piwniczne wnętrza na długo pozostają w pamięci naszych gości budząc w nich ogrom pozytywnych emocji. Warto zorganizować tu biesiady, zwłaszcza te regionalne lub z udziałem sandomierskiego rycerstwa. Sala mieści 84 osoby i posiada bezpośrednie wyjście na taras.

Lokalizacja


Swiss

HotelePlus GreenVelo